Розповідаю про свій шлях до Рейкі та духовних практик. Відео від 02.11.2020 року.
Вирішила опублікувати тут деякі відео з моєї закритої групи у Фейсбуці, в якій я записала 21 відео з сеансами Рейки.
Зараз війна в Україні і у багатьох просто не вистачає ресурсу. Тому я безоплатно додаю у свою закриту групу і ви можете самостійно робити собі сеанси по моїх відео.
Посилання на групу у Фейсбуці – просто подавайте запит
https://www.facebook.com/groups/45940…

Інформація про Рейкі як спосіб відновити свій егрегор, для захисту і відновлення гармонії в усіх сферах життя.

Принципи Рейкі:
1. Саме сьогодні радій
2. Саме сьогодні чекай найкращого
3. Саме сьогодні проявляй вдячність
4. Саме сьогодні старанно працюй
5. Саме сьогодні будь добрим до інших

І як тільки ми перекладаємо принципи Рейкі мовою позитивної психології, вони тут же втілюються, несучи нам не формальні постулати, а живий духовний досвід.
1. Саме сьогодні радій – це означає, що життя – прекрасне, і нам завжди потрібно пам’ятати, що за найчорнішою хмарою ховається ясне блакитне небо.
2. Саме сьогодні чекай найкращого – це не просто необґрунтований оптимізм, а глибоке розуміння того, що ми – ковалі свого щастя, і ми самі, своїми думками і почуттями, творимо своє життя. І якщо ми позитивні – то і життя наше складається якнайкраще.
3. Саме сьогодні проявляй вдячність – це означає, що щасливе життя не розпочинається з нуля. Гроші – до грошей, а любов – до любові. І коли ми вдячні за те, що у нас вже є, всесвіт завжди готовий збагатити нас ще більше.
4. Саме сьогодні старанно працюй – тут зовсім не йде мова про трудову книжку. Тут йде мова про духовну працю над собою, про самовдосконалення. На шляху особистого розвитку і духовного зростання ми завжди досягаємо певних висот, після чого є небезпека зупинитися. Але життя – завжди в русі. Тому наша зупинка в духовному розвитку рівносильна деградації. Начебто ми піднімалися на ескалаторі, що опускається, і раптом зупинилися, то ескалатор би нас спустив до самого початку. Тому духовне самовдосконалення – це постійний процес, в якому не можна зупинятися.
5. Саме сьогодні будь добрим до інших – дуже просто любити Бога, складно любити конкретну людину. Дуже легко бути добрим взагалі, але дуже складно проявляти доброту в конкретній ситуації до конкретної людини. У медитації – усі ми духовні і гармонійні, але як тільки натикаємося на хамство в магазині, уся наша духовність випаровується. П’ятий принцип Рейкі нагадує нам, що живе життя перевіряє нас на стійкість, і якщо десь ми збрехали собі, надівши німб над головою, то життя обов’язково його зірве, оголивши усі наші недоліки.

Як ми бачимо, в ключі позитивної психології кожен принцип Рейкі починає розкривати нам свій істинний зміст, і не лише: тепер ми розуміємо, які конкретні дії нам необхідно зробити, щоб інтегрувати Рейкі у свою повсякденність. Принципи Рейкі – це лакмусовий папірець, який є показником наших успіхів не лише роботи в Рейкі, але і в особистому зростанні і духовному розвитку.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *