Друзі, я повернулася до консультацій – так що знову можете мене рекомендувати.

Одні з багатьох тем для консультації:

 • розвиток хобі і бізнесу (в якому напрямку рухатися, які сфери принесуть максимальний прибуток, як почати заробляти з нуля з мінімальними вкладеннями);
 • піар і створення особистого бренду (з чого розпочати, який саме ваш спосіб взаємодії з аудиторією);
 • гармонізація усіх сфер життя (виявлення підстав, що блокують успіх, щастя, любов, гроші, розбір стосунків в сім’ї – з подружжям, батьками, дітьми і так далі)
 • пошук причини втоми, апатії і депресії.
  Я на своєму досвіді пояснюю як можна перевести мінус енергії в плюс (дивлюся ваші здібності, таланти, енергії стосунків, грошей, стосунки з батьками, дітьми і партнерами по методу Матриця Долі, Дизайн Людини або виявляю в процесі).

Я проектор за Дизайном Людини з Хрестом Зцілення 46/25/52/58, що надає мені здібності до ментального та духовного зцілення людей. Журналіст і піарник за двома вищими освітами.
Під час консультації, слухаючи ваші ситуації, в моїй голові вибудовується причинно-наслідковий зв’язок і я розумію причину подій, що відбуваються в вашому житті, і можу показати як вийти з негативу, оскільки маю величезний досвід різних ситуацій і виходу їз них на досвіді особистому або друзів, знайомих, рідних і клієнтів.
Почитати саме про мене як проектора і мій профіль за Дизайном Людини можна тут у статті на Фейсбуці, яку я писала ще у 2020 році.
https://www.facebook.com/Elena.Gabaydulina.Karamelena/posts/pfbid0KkVW2LGHB9gozbotGcpTJdkJYFs6Nhw8mddtsUsQmFuC81EusrRgu24Tkz8Gs1Htl

А ось тут я написала пояснення щодо мого фінансового каналу за Матрицею Долі
https://www.facebook.com/Elena.Gabaydulina.Karamelena/posts/pfbid0XDUMvNqz1pGKCEgDrLGFQdMWeHUDr9x339FJpgJCc5Fb1xL3boTUhQYv42fiyVkwl

Ділюся своїм досвідом, з 16 років я проходила поетапно свої уроки:

 • дитячо-батьківська тема (прийняття мною дитиною кармічно обумовлених дій батьками);
 • пошук таланту і реалізація творчого потенціалу;
 • прийняття себе, любов до себе, руйнування програми безшлюбності, побудова сімейних стосунків;
 • пошук грошового ресурсу і найкращої роботи;
 • пошук внутрішньої цінності, мотивації і створення свого хенд-мейд бізнесу з хобі;
 • прийняття своєї сили і ресурсу.
  Мій досвід – понад 20 років роботи над собою, створення свого хенд-мейд бізнесу з нуля.

Тож, якщо ви ще з собою не познайомились або зрозуміли що все життя робили те що хотіли інші й виявляється не розумієте що саме ваше, то приходьте на консультацію за донейшен.
Я не ставлю фіксовану вартість, бо кожен сам відчуває після консультації скільки хоче, а головне – може заплатити сьогодні. Бо всі ми наразі у скрутному становищі і потрібно підтримувати один одного.
Я, як ментальний проектор за Дизайном Людини можу відчути та допомогти розібратися у тому, що може надати вам більше енергії, більше спокою. Ви подивитесь на себе з іншого боку, дізнаєтесь які енергії в вас переважають, на що можна орієнтуватися при прийнятті рішень, які сфери приносять вам задоволення, як творче хобі, а які приносять дохід.

Я дивлюся по вашій даті народження через Матрицю долі та Дизайн людини, а також просто відчуваю кожного, хто до мене звертається.

Пишіть у приватні повідомлення або на вайбер, ватсап чи телеграм за номером +38 066 766 45 05
Пишіть щодо консультацій, щодо майстер-класів з карамелі або навчання, щодо вступу до групи з Рейкі.
Обіймаю кожного, кому потрібні обійми.

Ваша Олена Габайдуліна
Фея карамелі
Майстриня Рейкі
Ментальний Проектор за Дизайном Людини з Левокутним Хрестом Зцілення 46/25/52/58

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *