Хочеш свій бізнес? Я навчу заробляти на карамелі!

Мінімальний курс – “Базовий”.
Його вартість 200 доларів.
Тривалість 2 дні (щодня від 3-4 до 5-6 годин, поки ви не засвоїте матеріал). Зазвичай я роблю перерву між днями навчання на декілька днів для вашого самостійного опрацювання і практики.

Базовий курс включає:
1 день.
1.Вивчення сировини і інгредієнтів для виготовлення карамелі в декількох рецептурах (ізомальт, глюкоза і лимонна кислота або чистий цукор і оцет); варіантів зберігання і упаковки готових виробів; інвентаря, інструментарію і устаткування для проведення майстер-класів як стаціонарних, так і виїзних.
Вивчення правильного транспортування виробів замовникові.

 1. Використання харчових барвників, ароматизаторів і смакових добавок, наповнювачів (бутони квітів, в’ялені фрукти і так далі), способи фарбування продукції, способи декору кондитерських виробів. Вид барвника, отримання півтонів, прозорої і матової карамелі при допомозі барвників.
 2. Основні техніки збору карамелі (заливна карамель, пластична карамель для художнього ліплення, атласна карамель для формування виробів, карамель з картинками і харчовими добавками для декору тортів).
  Практика – варіння декількох рецептур, створення карамельної маси, виготовлення льодяників з бутонами квітів, з цукатами. Льодяники з харчовим папером.

2 день.

 • техніка художнього ліплення з карамелі простих виробів для декору кенді-бару як з використанням молдів або вайнерів для створення рельєфних відбитків, так і ліплення тільки руками;
 • різна техніка роботи з молдами й вайнерами для створення різноманітнішого асортименту або використання окремих елементів для створення цілісних композицій, карамелевих панно або кенді-бару;
 • використання заготівель з карамелі, приготованих заздалегідь для проведення майстер-класів (варіанти використання заготівель на виїзних майстер-класах для аплікацій з карамелі).
  Практика, виготовлення льодяників на ваш вибір: будь-який мульгерой, багатоколірні льодяники (палиці, лолліпопс), декори для тортів у вигляді написів, букв, метеликів.

Після базового курсу Ви зможете проводити виїзні майстер-класи по карамелі, робити на продаж льодяники з наповнювачами, за допомогою молдів, ліпити руками тощо.

Далі, після цього курсу ви можете придбати по днях теми, що цікавлять вас, вказана кількість днів.
Вартість 1 день – 100 долларів:

 • шаржі портрети – 2 дні (розбір декількох типажів для шаржів, приклади обробки макетів).
 • картини в техніці мазків – 1 день.
 • фліп-флоп портрет – 1 день.
 • курс рокс-карамель – мінімум 4 дні.
 • розбір і ліплення руками будь-якого логотипу розмір А4 – 1 день.
 • виготовлення лебедів – 1 день.
 • виготовлення льодяників для декору тортів в морській тематиці – 1 день.
 • виготовлення кубів різного діаметру для декору тортів – 1 день.
 • виготовлення різних бутонів квітів, букетів, складання композицій – 1-2 дні.
 • ліплення фігурок людей – від 1 дня.

Шарж – це копіювання обличчя людини в 3д проекції, з опуклим носом.
Картина мазками – це використання шматочків карамелі для створення або портрета, або будь-якої картини – як робляться картини акриловими мазками.
Фліп-Флоп портрети – це моя розробка, коли портрет або картину обробляють в програмі мультяшній. Друкують на харчовому папері. Вирізають частину зображення, залишаючи порожні зони. Лице виробу заливаємо карамеллю, кріпимо малюнок надрукований, а на зворотному боці заліплюємо в техніці мазків, з мінімумом 2-3 кольорами.

Всі питання по курсу +38 066 766 45 05
Вайбер, ватс ап, телеграм
Lena.petsik@gmail.com

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *