Про мене:

Вітаю вас на моєму сайті, мене звати Олена Габайдуліна.

За освітою я журналістка, піарниця. Багато років я реалізовувалась саме за цими напрямками. І про мої успіхи ви можете прочитати у резюме, посилання є у контактах.

0 k
Фоловерів
0 років
Досвід
0 %
Задоволених клієнтів
0 +
Видів карамелі
0 +
Учнів
продовження історії:
Але у 2014 році я вперше приготувала карамель і закохалася в неї. Саме через карамель я реалізувала свої творчі здібності та почала йти своїм найкращим шляхом. Я розробила унікальний авторський курс карамелі, в мене навчалися учні з різних куточків світу – Франція, Бразилія, Європа. А ще, я допомагала промисловим підприємствам розробляти нові види карамелі та навчала їх співробітників за новими рецептами, розробленими мною для них.
Що є моїм надбанням?

Вам не потрібні дорогі приладдя та спеціальне місце для того щоб розпочати займатися карамеллю! Ви можете розпочати власний цукровий бізнес на своїй кухні, потроху розвиваючи його. Я навчаю як з мінімальними можливостями, з нуля, почати заробляти на карамелі.
Ви можете:
– Проводити майстер-класи з карамелі та їздити по всій країні.
– Робити вдома цукерки на замовлення.
– Створювати шедеври з ізомальту для декору кондитерських виробів.
– Відкрити карамельну майстерню.

Енергія Рейкі:

Потім, коли я розкрила в собі свої таланти, в моє життя прийшла енергія Рейкі. За два роки я стала Майстром. Почала ініціювати студентів у 1, 2 ступінь та ступінь Майстра Рейкі.
З Рейкі все скоріше, бо загальний шлях саме до відчуття своїх екстрасенсорних здібностей я вже подолала швидше, ніш пошук свого таланту у карамелі.

Якби я все про себе знала раніше, то можливо в мене був би інший шлях. Але в мене був саме такий шлях, щоб я мала цей великий досвід, інколи важкий досвід. Щоб я мала змогу з вами поділитися та допомогти у вашому шляху.

Поступово я вийшла на новий рівень і тепер навчаю як заробляти на будь-якому хобі:

Я допомагаю змінювати життя, знаходити свої таланти, розуміти свої сильні сторони.
Ви дізнаєтеся про те, що вам заважає створити гармонійне особисте життя та зустріти кохання, ставати фінансово успішними.

Я, як ментальний проектор за Дизайном Людини можу відчути та допомогти розібратися у тому, що може надати вам більше енергії, більше спокою.

Матриця долі та Дизайн людини:

 

Ви подивитесь на себе з іншого боку, дізнаєтесь які енергії в вас переважають, на що можна орієнтуватися при прийнятті рішень, які сфери приносять вам задоволення, як творче хобі, а які приносять дохід.
Я дивлюся по вашій даті народження через Матрицю долі та Дизайн людини, а також просто відчуваю кожного, хто до мене звертається. Я консультую за донейшен – вільна грошова подяка.

Звертайтесь з будь-яких питань:

 

Звертайтеся щодо консультацій, щодо майстер-класів з карамелі, навчання або замовлення карамелі, щодо ініціювання в Рейкі.
Обіймаю кожного, кому потрібні обійми.

Ваша Олена Габайдуліна
Фея карамелі
Майстриня Рейкі
Ментальний Проектор за Дизайном Людини з Левокутним Хрестом Зцілення 46/25/52/58